Çinli üretici rakiplerine göz dağı verdi, orta segmentin kralı biz olacağı

Vivo‘nun yeni akıllı telefon modeli Vivo T3 5G’nin Hindistan pazarına yakında giriş yapması bekleniyor. Resmi duyurudan önce cihaz, Google Play Console sertifikasyonunda görüldü ve bazı önemli özelliklerini ortaya koydu. Vivo T3 5G, V2334 model numarasıyla listelendi ve cihazın MediaTek Dimensity 7200 yonga setiyle güçlendirildiği, 8GB RAM ile desteklendiği ve Android 14 işletim sistemine sahip FuntouchOS 14 özelleştirilmiş arayüzü ile çalıştığı belirlendi.

Cihazın ekran özelliklerine dair bilgiler de sızıntıda yer aldı. Full HD+ çözünürlüğe ve 2400 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip olacak ekranın piksel yoğunluğunun 440 PPI olduğu görüldü. Ayrıca cihazın tasarımına dair ipuçları da sızıntıda yer aldı. Ön tarafta dört tarafı da belirgin çerçevelerle çevrili delikli bir ekran bulunurken, arka tarafta LED flaşlı dikey olarak yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumu dikkat çekiyor.

Vivo T3 5G’nin 21 Mart’ta Hindistan’da tanıtılması planlanıyor. Cihazın 6.67 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekranla geleceği ve bu ekranın 120Hz tazeleme hızı, Full HD+ çözünürlük ve 1800 nit zirve parlaklık sunacağı söyleniyor. Arka kamerada 50 megapiksellik bir Sony IMX882 ana sensörünün kullanılacağı, bunun yanı sıra 2 megapiksellik bir bokeh lensi ve ön tarafta 16 megapiksellik bir selfie kamerası bulunacağı belirtiliyor. Lansman etkinliğiyle ilgili daha fazla bilgi ve detay için yakın zamanda daha fazla güncelleme bekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x